KAMERA VEZHGUESE DHE ALARME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EDI Security Systems 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Seti i Kamerave vëzhguese HIKVISION për Biznese të Vogla.
Me rastin e festave të fundvitit ju ofrojm një komplet të kamerave, të përshtatshëm për bizneset e vogla me këto pajisje si në vijim:
- Katër(4) kamera vëzhguese
- DVR për katër(4) kamera
- Hard Disk 1TB
- Kabllo të gatshme me konektor 4 x 7.5m
- Adapter të rrymës
Kamerat mund të i përcjellni kudo që jeni(me smartphone, laptop, iPad etj.) pa pasur nevoj të siguroni IP publike por vetëm me lidhje të thjesht të internetit.
Çmimi i setit: 249.87€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim