Kamere Turbo HD720p"HIKVISION" EDI

Shitet nga: EDI 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
HD720p, 20m smart IR, Turret, DNR, ICR, 0.1 Lux/F1.2, 12 VDC, 2.8mm Lens,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim