Digitalb Tring Sky de IPTV

Shitet nga: Kati 09 Krr 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Abonime per recivera(box , dekoder) dhe per Smart Tv (nuk nevoitet reciver)me mbi 1000 kanale me cilsi te lart te pakos Digitalb Tring Sky DE, Sky IT, PINK , si dhe shum kanaleve sport duke perfshir Bein sport , Sky Sport UK(angleze) , Sky Sport Ar , Arena Sport ,Sport Klub etj. (perfshin te gjitha ligat kryesore te futbollit euorpian).

Kontakti Tel.: 049 149 919 (Viber , WatsApp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim