TV jvc 71cm ekranin nbrrim metel shum irujtur

Shitet nga: toni 15 Jan 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv pas nje grrith plus drikitronin origjinal tvetin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim