tv jvc

Shitet nga: toni 14 Jan 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV shum i rujtur edhe drikitonin eka
ekranin 71 ctimetra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim