2 D Brushless Gimbal

Shitet nga: Miri 23 Gsh 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Brushless gimbal me dy axe i perdorur shume pak. E shes sepse me ka ardhe nje tjeter dhe nuk kam nevoje per dy. Perdoret ne multirotor (drone) ose aeroplane apo helikoptere RC. Gjithashtu mund ta perdorni dhe ne vende te tjera. Ne videot e me poshtme mund ta shihni gjate perdorimit.

https://www.youtube.com/watch?v=d-Uy_p2Dw2U

https://www.youtube.com/watch?v=5kpYehC6ilw

Ne cmim nuk perfshihet kamera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim