Anija me motor Merkur -94

Shitet nga: Anija 20 Qer 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Shes anijen ne gjendje te regullt me motorin Merkur dy klipa dhe me prikolic per kerr me sajllen 20m qmimi i voliteshem, fotot jan origjinale dhe eshte kjo qe shihet ne foto.
Mundesi ndrimi me vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim