Gomat dhe bandazhet 17"

Shitet nga: Alban 16 Sht 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane te veres.Kontakt edhe ne viber.
nderroj me bandashe dhe goma 15" te aluminit per mercedes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim