2 Goma me gjeth bandasha te dimrit nr 175 65 14

Shitet nga: leart 16 Dhj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ne gjendje tmir per dimer me bandashat 14 me 4 vrima 175 65 14 gomat e njejta ndrrim me goma dimrit nr 185 60 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim