Alufelgen MAM 8 17'', 18'', 19''

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi Alufelgen MADE IN GERMANY me Garancion por nje ashtu Përfaqsues per Alufelgen MAM+KESKIN+GOMA SYRON Made in Germany
1.Alufelgen 7.5x17 Zoll
2.Alufelgen 8x18 Zoll
3.Alufelgen 8.5x19 Zoll
AUDI A3+A4+A5+A6+A8 VW GOLF 3VR6 +5+6 Etj
WWW.MAMFELGEN.DE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim