Alufelgen MAM D1 16 '',17'', 18'' zoll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 21 Gsh 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi Alufelgen MADE IN GERMANY
me garancjon.Jemi përfaqsues per alufelgen
MAM+KESKIN dhe GOMA SYRON profile te ndryshme Made in Germany
Modeli MAM D1 16-17-18 zoll

Mercedes-Benz,VW GOLF,PASSAT,AUDI ETJ

WWW.SERVISLEOTRIMI.NET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim