Alufelgen MAM D1 16 '',17'', 18' Zoll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi Alufelgen MADE IN GERMANY
me garancjon por nje ashtu Përfaqsuses per alufelgen
MAM+KESKIN+GOMA SYRON Made in Germany
Mercedes-Benz,VW GOLF,PASSAT,AUDI ETJ

WWW.SERVISLEOTRIMI.NET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim