Alufelgen orginal BBS VW Golf 5-6 GTI me Goma

Shitet nga: AutoServis "LEOTRIMI" Landovic-Prizren 14 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelga org. BBS per Golf 5-6 GTI 7.5x17x5x112 ET51 perdoren. Gomat Syron N3000 235-40-17 Perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim