Bandash per Sprinter zoll 16

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te ri pa perdor fare keta ne foto per Sprinter jan original nga Germania
Bandash 6.5Jx16H2 ET62
Çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim