Bandash per golf 2dhe 3 per dimer

Shitet nga: qendrim 24 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te thjesht per vollsfagen per dimer me qmim te lir edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim