Bejm Porosin e gjitha GOMAVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 21 Gsh 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bejm porosin e Gomave te ndryshme nga Germania
1. CONTINENTAL
2. VREDESTEIN
3. DUNLOP
4. HANKOOK
5. GOODYEAR
6. MICHELIN
7. NANKANG
8. PIRELLI
9. SEMPERIT
10. SYRON
POROSIJA MUND TE ZGJAT DERI 1 JAV TRANSPORTI BEHET NGA GJERMANI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim