FELLNE 18 me gjeth goma

Shitet nga: fellne 13 Jan 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per mercedes & volkswagen jan 18 shum te mira jan mund te beni thirje edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim