Fellga me goma veres nr 15 per golf 5 5 vrima

Shitet nga: leart 21 Pri 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Prsh fellgat jan me gjeth goma ne gjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim