Fellne 15" bej ndrrim

Shitet nga: Fellne 02 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj me fellna ose goma 14"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim