Fellne 15 Univerzall

Shitet nga: Mustafa 11 Sht 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 univerzall me guma per kerrat si GOLF AUDI FORD FIAT RENO PEZHO etj per me shum informata ne viber apo ne watssap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim