Fellne 15

Shitet nga: Fabijan 22 Krr 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma 195.50.15 jan te ardhme prej ch gomat jan te dimrit jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim