Fellne 16-she 205//55

Shitet nga: Dashmir 05 Pri 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnat 16 per mercedes felnat jen ne gjendje te mir arsyeja e shitjes jan sepse e kam shit kerrrin tash po due mei shit edhe kto te interesuarit munden me kontaktu edhe ne nr te vales 045961966 gjindemi ne Ratkoc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim