Fellne 18

Shitet nga: Rimi 01 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 5x100
Per Golf 4 , alfa romeo
Me goma te mira 225-40-18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim