Fellne keskin 19

Shitet nga: reshit 11 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR   500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane teper tmira orgjinal , jane 19 inch. jane me 10 vrimamercedes golf audi renault bmw seat wv vw opel guma goma fellne 18 fellne 20 bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim