Fellne keskin 19inc 280e Urgjent..

Shitet nga: reshit 25 Mar 04:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane teper tmira orgjinal , jane 19 inch. jane me 10 vrima
+37744550095
qmimi 280e

mercedes golf audi renault bmw seat wv vw opel guma goma fellne 18 fellne 20 bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim