Fellne me goma

Shitet nga: Fevzi 23 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felge me goma te dimrit dhe te veres
Numri i felgve prej 15-16-17-18 coll
Qmimi i gomave prej
400-700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim