Fellne per Mercedes golf pasat audi bmw

Shitet nga: Vendim 05 Maj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

222 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per mejcedes jan nr 16 pa goma
Per BMW jan nr 17 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim