Fellne te ndryshme 16 dhe 17 coll

Shitet nga: thaçi 27 Mar 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BARRACUDA 17 coll per opel, vw etj.
ENZO 16 coll per audi etj.
AMG 17 coll per mercedes c klass etj.

Goma FULDA 195/60R14 shum te mira

Pres oferta serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim