Fellne

Shitet nga: Duran 19 Maj 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne shum te mira por pak te vrara tcilat rregullohen dhe per at arsye asht ky qmim shum i volitshem
Fellnet jan 14 ose 15 nuk e di mir me 4 shtraf.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim