Fellne

Shitet nga: Toni 19 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellna per bmw
235 40 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim