Felnne 15 per golf passat skoda

Shitet nga: fellne 04 Nën 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 me goma jan per vetura golf skoda pasat jan te ardhura prei zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim