GOMA DIMËRORE PETLAS TIRES

Shitet nga: BESNIK MAZREKU 21 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES TE GJITHA LLOJET E GOMAVA VERORE

275/40R20
255/50R19
255/55R19
255/55R18
245/45R19
245/35R19
255/35R18
245/45R18
245/40R18
235/40R18
245/45R17
245/40R17
235/45R17
225/45R17
215/45R17
205/50R17
215/50R17
215/55R17
225/50R17
225/55R17
225/55R16
215/55R16
205/55R16
195/55R16
195/65R15

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim