Goma 17 coll 235/55 DUNLOP Wlinter Sport

Shitet nga: shkelzen 09 Jan 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dunlop 235/55/17 M+S WIinter Sport per Audi Benvve e tej.
Gomat Jan Ne Gjendje Te Mir Siq Shihet Edhe Ne Foto copa 30e te katertat 100e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim