Goma me bandash Aluminit

Shitet nga: Goma 15 Pri 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan M+S Pak te perdorura per Mercedes 195-65-15 bandash aluminit 200 dhe kta qe jan kerr i shes mo goma te veres jan 245-40-18 .350 euro
Dhe ktonge rejat jan nr 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim