Goma te reja me me fellne

Shitet nga: arbnor 26 Dhj 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat te reja me vit prodhimi muaji 12 viti 2015 ,me rrotkapne pothuaj se fellne ,origjinal per opel
per me shum thirr ne nr 049707174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim