Goma te veres me fellne 17"

Shitet nga: Alban 05 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat komplet si ne foto me madhesi 17" (goma te veres). I shes per arsye se i kam ble me te vogla 15" me bandashe te thjesht. Kontakt edhe ne viber per me shum detaje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim