Goma

Shitet nga: gesi 17 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
per gjip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim