Koss per bari me benzin nga ch e ardhur

Shitet nga: leart 16 Dhj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kosa asht e ardhur nga jasht ne gjendje tmir ka forc te madhe ndrrim i mundshem
Mekanizmin per ndezje e ka sikur Gjeneratorat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim