Opel Astra j 2011 - 235/45 R18

Shitet nga: Opel insignia 10 Pri 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per opel astra j 2011 - 235/45 R18
Per me shum info 044-614-887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim