Opel Insignia 235/45 R18

Shitet nga: Opel insignia 16 Nën 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per opel insignia 235/45 R18
Per me shum info 044-614-887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim