4 ZVUSHNIKA

Shitet nga: zvushnika 16 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
I kam kater zvushnika te ri me fuqi te madhe qe bajne per te gjitha makinat, 90 watt të paret ndërsa të mbrapmit 100 watt janë orginall, të gjitha nga Zvicrra.
zvushnikat ka 20 euro copa.

ju mirepres.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim