Muzika

Shitet nga: mzika 20 Shk 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
sumoffer 150 w blankpunt muzik per ker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim