Mbushes per Akumlator dhe Starter 6V-12-24V dhe ..

Shitet nga: 10 Pri 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Mbushes per Akumlator dhe Starter punon me 6volt,12volt dhe 24volt eshte 30Amper eshte e firmes Einhell eshte orgjinal nga Zvicra nuk eshte i perdorur eshte shum i mir per mbushjen e akumlatorve dhe baterive te ndryshme dhe ban si starter me nje her me dhez kerrin ndrime nuk baj per qmim eshte me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim