Opel Omega MV6 3.0 /shiten pjese kembimi

Shitet nga: omega 17 Jan 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten karriga te lekurës me nxemje dhe shumë pjes tjera per opel omega 3.0/1998
per shumë informata 044/049 152016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim