shes.mixer betonit mreshalich

Shitet nga: arif mazrek 20 Jan 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes mixer betonit dhe maqin për bllok jan te dyt gjendat shum mir qeta jan qysh po shiën foto për ma shum informata kontaktoni tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim