9 par drita LED ,pozicione,per tabela,etj

Shitet nga: 03 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   240 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes 9 par drita LED

Viber +37745629318


Shifra #3
2 x pozicione LED me 8 pika (te gjitha veturat)

Shifra #4
2 x Led me 21 pika ( te gjitha veturat)

Shifra #5
2 x LED Cob ( te gjitha veturat)

Shifra #6
2 x H7 me 18 pika + trafo( drita mjegulle per Audi A3 , Audi A6 ,)


Shifra #8
2 x LED per Tabela ( Mercedes C, CLK dhe SL)

Shifra #9
2 x LED per tabela per keto lloje te Mercedesit:
C klass kombi - S203 ( viti 2001-2007) Mercedes E klass Limozin - W211 (viti 2002-2009)
Mercedes E klass kombi - S211 ( viti 2002-2009)
Mercedes CLS - W219 dhe C219 ( viti 2004-2011)
Mercedes SLK - R171 ( viti 2004-2011)

Shifra #10
2 x LED per tabela per kto lloje t'Mercedesit:
Mercedes C limozin - w204 ( viti prej 2007) Mercedes C kombi - S204 ( viti prej 2007) Mercedes E - W212 (viti prej 2009) Mercedes E Coupe - C207 (viti prej 2009) Mercedes S - W221 ( viti prej 2005) Mercedes CL -S216 dhe C216 ( viti prej 2006

Shifra #11
2 x LED per tabela per BMW seria 3 model E46 limozin dhe karavan(jo per Coupe) viti prej 1998 deri 2004

Shifra #12
2x LED per tabela per kto lloje te BMW:
BMW E90 (seria 3 Limozin prej 2005 ) BMW E91 (seria 3 karavan viti prej 2005 ) BMW E92 (seria 3 Coupe viti prej 2006 ) BMW E93 (seria 3 cabrio ) BMW E39 (Seria 5 - viti 1994 deri 2002) BMW E60 (Seria 5 - viti 2003 deri 2010) BMW E61 (Seria 5 karavan viti 2003 deri 2010) BMW E70 X5 (viti prej 2007 deri 2012) BMW E71 X6 ( viti prej 2008 deri 2013) BMW E82 (seria 1) BMW E88 cabrio (seria 1)

Qmimi komplet 240€ ( i diskutushem)

H8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim