LED DRITA PER BMW E46

Shitet nga: Erblini 08 Maj 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Drita LED per tabela per BMW E46 -JO FARA DHE SHTOPA-

Pozicione CanBus me 8 pika, 12 pika dhe 15 pika per te gjitha veturat,

Viber & Whats app. +37744802142

Led drita per Tabela per BMW E46,

Led drita per tabela per BMW X5,X6 e te gjitha modelet tjera,

H7 LED me trafo,


Led COB ( t'gjata) per te gjitha veturat,

Led 21 pika ( t'gjata) per te gjithq veturat,


(H8)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim