LED Drita per Tabela- BMW

Shitet nga: Erblini 08 Maj 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Drita LED (te tabela mbrapa) &

Viber & Whats app +37744802142

H7 Led me trafo = 15€

Pozicione LED me 8 pika = 10€

Pozicione LED me 12 pika = 13€

Pozicione LED me 15 pika = 15€

LED PER TABELA per BMW = 30€

BMW E46
BMW seria 1 E88
BMW seria 3
BME seria 5
BMW X5 model E70
BMW X6
BMW X3
BMW X1


(H8)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim