Reshetk Grill per pasat B4

Shitet nga: leart 23 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Reshetk per passat origjenale e re elastike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim