Auto diagnose delphi per vetura prej vitit 1988

Shitet nga: Betim 21 Mar 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shes paisjen per kontrollimin e veturave te vogla dhe te medha (kamjon bus etj) duke filluar nga viti 1988 me lloj llojshmeri kabllash siq shifet edhe ne foto.
Paisje e diagnozes se veturave me usb kabell dhe bluetooth. Software cd versioni aktual 2014.
Gjuhet e paisjes jan : Anglisht, Gjermanisht, Frangjisht, Italisht, Serbisht, Turqisht, etj. Qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim